Güncel Başlıklar :

Collezione çocuk giyimCollezione çocuk giyim üzerine yepyeni modelleri sunmaya devam ediyor. Bu sezon ebeveynler çocukları için beğendiği her modeli uygun fiyat aralıklarıyla seçebilecekler. Özel bir gün için veya günlük giyim için çocuğunuza seçeceğiniz modeller arasında her zaman için uygun fiyat aralığını kontrol edersiniz. Ebeveynlerin en çok dikkat ettiği kısım budur. 2012 Collezione çocuk ürünleri arasında da bu indirimi kredi kartlarına sunduğu uygun kampanyalar ile ebeveynlere sunuyor. Ayrıca modeller çocuğunuz için seçebileceğiniz en şık modeller arasında. Collezione çocuk modelleri hem erkek çocuğunuz hemde kız çocuğunuz için en ideal modelleri sunuyor. Ayrıca seçilecek herhangi bir ürünün çocuğunuz için sağlık koşullarına uygun bir şekilde sizlere sunuyor. 2012 Collezione çocuk giyim ürünlerini sizlerle anlık olarak paylaşıyor olacağız. Bizi takip etmeye devam edin.


Sosyal Paylaşım :

3 yorum:

Murat Türkön dedi ki...

giderken yğenime bir hediye almadan gitmem :D

arefindemiss dedi ki...

Minikler için çok iyi bunlar baktım ben :D

Yönetici dedi ki...

İzin veya icazet verilmediği halde markamız ile web siteniz arasında bir lisans, acentelik, bayilik veya distribütörlük sözleşmesi bulunmamasına rağmen, bu sayfada bulunan markamız ürünlerinin orjinalliği bilinmemekte, usül ve yasalara aykırı eylemler ile ilgili şirketin ayırt edicilik kazandırdığı ürünlere, markamızın tanınmışlığına ve itibarına zede verilmektedir.

AKYİĞİT MAĞAZACILIK A.Ş tarafından yapılacak olan ihtarname ile "Collezione" markasına ait tüm içeriklerin sitenizden kaldırılması talep edilecektir. İş bu ihtarname süresince 3 iş günü içerisinde yayından kaldırılmayan www.collezionefans.com web sayfanız için gerekli olan diğer tüm hukuksal yollara müracaat edilecektir, bilginize...

AKYİĞİT MAĞAZACILIK A.Ş

Yorum Gönder

 
3k Moda

© Copyright Collezione | Collezione Ürünleri Collezione Giyim Collezione Fiyat Collezione 2013 Elbise Modelleri 2011 -2012 | Tasarım Collezione Fans | Yayın CollezioneFans Tema | Güncelleme CollezioneFans Tasarım.
Mağaza Modelleri